نمایش 1–12 از 20 نتیجه

راهنمای خرید روبالشی هتلی

انتخاب یک رو بالشی هتلی مناسب می تواند کیفیت خواب شما را افزایش دهد. روبالشی های پارچه ای هتلی انتخابی لوکس برای دکوراسیون اتاق خواب هستند. این روبالشی ها که از مواد باکیفیت ساخته شده اند، سطحی نرم و صاف برای خواب راحت شبانه ارائه می دهند. پارچه مورد استفاده در روبالشی های هتلی اغلب به دلیل دوام و داشتن قابلیت تنفس انتخاب می شود و این اطمینان را می دهد که بالش در طول شب خنک و تازه می ماند.

روبالشی های پارچه ای هتلی با ظاهر شفاف و تمیز خود، ظرافت و زیبایی را به زیبایی کلی اتاق می بخشند. آنها همچنین به گونه ای طراحی شده اند که مراقبت از آنها آسان باشد و اکثر آنها قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند و در برابر چین و چروک مقاوم هستند و از بروز حساسیت جلوگیری کند.

روبالشتی های هتلی  دستر از جنس پنبه هستند و دوختی بسیار تمیز دارند که می توانید در تصاویر محصولات مشاهده کنید.

رنگ بندی روبالشی ها هتلی

رنگ بندی روبالشتی های هتلی نیز برای هر سلیقه ای در نظر گرفته شده است، از رنگ های روشن تا تیره که برای هر نوع اتاقی قابل استفاده هستند.

نحوه ی شست و شوی روبالشی هتلی

روبالشتی های دستر قابلیت شستشو در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد را دارند و به هیچ وجه بعد از شستشوی صحیح آبرفت و تغییر رنگی در آنها دیده نمی شود. برای شستشو باید از مایع لباسشویی بدون آنزیم استفاده شود و همچنین حوله و دیگر لباس ها همراه آن در ماشین لباسشویی قرار نگیرد.

برای مجموعه دستر اطمینان خاطر مشتریان بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل گارانتی 14 ماهه برای محصولات در نظر گرفته شده است.