نمایش 1–12 از 42 نتیجه

خرید روبالشتی و تاثیر شگفت انگیز آن در خواب راحت!

روبالشتی از اجزای مهم بستر است که دقت در انتخاب خواص و ویژگی‌های آن از جهات مختلف دارای اهمیت است.

از تماس مستقیم آن برای مدت طولانی با پوست چهره و نزدیکی به دستگاه تنفسی تا تاثیر نرمی و لطافت رویه بالش در خواب راحت، موارد زیادی در انتخاب این بخش از کالای خواب تاثیرگذار است.

به علاوه تاثیر جنبه زیبایی روبالشی در نمای اتاق خواب و تکمیل دکوراتیو آن را نیز نباید نادیده گرفت.

در این مطلب به معرفی روبالشتی در برند دستر پرداخته و از نکات موثر در انتخاب آن با شما گفتگو می‌کنیم.

با ما همراه باشید.

خرید آنلاین جدید ترین روبالشتی 

بهداشت و زیبایی در فضای اتاق خواب با یکدیگر پیوند نزدیک داشته و در مجموع فضای مناسبی برای خواب راحت و سالم مهیا می‌کنند. از میان ملزومات بستر و رختخواب، روبالشی نقش مهمی در این مورد دارد.

برای بررسی روبالشی در یکی از وبسایت های معتبر خارجی کلیک کنید.

۴ ویژگی‌ برتر برای روبالشتی ایده‌آل!

اگر قصد تهیه روبالشی جدید دارید، می‌توانید با توجه به ویژگی‌های زیر، یک نمونه مناسب و ایده‌آل از این کالا انتخاب نمایید.

این موارد عبارتند از:

  • اندازه مناسب: اگر اندازه پوشش روی بالش بیش از حد کوچک یا بزرگ باشد، بالش به‌خوبی در آن جایگزین نمی‌شود و باعث فشردگی بیش از حد و سفتی آن یا جابجایی متکا در فضای رویه شده و خواب فرد را مختل می‌کند. هر یک از این عوامل نیز می‌تواند به سردرد یا اختلال در خواب منجر شود. پیشنهاد می شود هنگام خرید روبالشی به این نکته توجه داشته و نمونه‌هایی با سایز استاندارد را انتخاب نمایید.
  • شیک و اعلا: با توجه به شستشوی مداوم روبالشتی جهت حفظ بهداشت خواب، لزوم انتخاب متریال بادوام در این بخش از کالای خواب به‌خوبی مشهود است. با استفاده از الیاف مرغوب و دوخت قوی در این کالا چنین نتایجی به‌دست می‌آید.

در مورد روبالشی رنگی، ثبات رنگ نیز به این ویژگی‌ها افزوده شده و بر جلوه جذاب کالای خواب می‌افزاید.

  • جنس طبیعی و سازگار با پوست صورت و موی سر:

تماس مداوم و طولانی رویه بالش با چهره این الزام را پدید می‌آورد که جنس الیاف مصرفی در آن از مواد طبیعی و سازگار با پوست انتخاب شود. مواردی مانند نایلون و الیاف مصنوعی مضر برای پوست، در دراز مدت به بروز عوارض پوستی نظیر جوش و آکنه منجر شده و مشکلات جدی ایجاد می‌کند.

  • جنس طبیعی و سازگار با پوست صورت و موی سر:

تماس مداوم و طولانی رویه بالش با چهره این الزام را پدید می‌آورد که جنس الیاف مصرفی در آن از مواد طبیعی و سازگار با پوست انتخاب شود. مواردی مانند نایلون و الیاف مصنوعی مضر برای پوست، در دراز مدت به بروز عوارض پوستی نظیر جوش و آکنه منجر شده و مشکلات جدی ایجاد می‌کند.

انتخاب متریال مرغوب برای روبالشتی، نه‌تنها بر طول عمر این محصول اضافه می‌کند، بلکه در تماس با جنس پروتئینی موها نیز از بروز مشکل جلوگیری می‌کند. عوارضی نظیر موخوره شدن و خشکی موها با کاربرد روبالش‌ نایلونی و نامناسب ارتباط مستقیم دارد.

زیرا این متریال با جذب آب از ساقه مو و ایجاد خشکی در آن به تخریب کوتیکول مو پرداخته و در دراز مدت مشکلاتی برای پوست سر و موها ایجاد می‌کند.

ریزش مو و خارش پوست سر هم از دیگر عوارض جانبی روبالشی با متریال نامرغوب است که باید هنگام انتخاب و خرید روبالشتی به آن دقت داشته باشید.

  • انتخاب متریال مرغوب برای رویه بالش:

این امر نه‌تنها بر طول عمر این محصول اضافه می‌کند، بلکه در تماس با جنس پروتئینی موها نیز از بروز مشکل جلوگیری می‌کند. عوارضی نظیر موخوره شدن و خشکی موها با کاربرد روبالش‌ نایلونی و نامناسب ارتباط مستقیم دارد. زیرا این متریال با جذب آب از ساقه مو و ایجاد خشکی در آن به تخریب کوتیکول مو پرداخته و در دراز مدت مشکلاتی برای پوست سر و موها ایجاد می‌کند. ریزش مو و خارش پوست سر هم از دیگر عوارض جانبی روبالش با متریال نامرغوب است که باید هنگام انتخاب و خرید روبالشی به آن دقت داشته باشید.

در پایان…

با توجه به تاثیر کالای خواب در دکوراتیو اتاق خواب، در برخی شرایط به رنگ‌های متفاوتی نیاز است که در برندهای مرغوب اغلب به این موضوع توجه می‌شود.

اگر قصد خرید روبالشتی شیک و زیبا دارید، می توانید از برند دستر رو بالشتی تک رنگ در رنگ‌های متفاوت و کیفیت بالا تهیه و با سرویس خواب مورد نظر خود ست کنید.

هم‌چنین تنوع محصولات رنگین روبالشی این برند به‌ آسانی با کاور لحاف تک نفره از این برند قابل همراهی است و به زیبایی و ابهت این مجموعه اضافه می‌کند.

از ویژگی‌های مثبت این محصول قیمت مناسب، ابعاد استاندارد، ثبات رنگ و کاربرد الیاف مرغوب و طبیعی در تهیه پارچه آن را می‌توان نام برد.

با دستر، بهترین‌های کالای خواب را تجربه کنید!