نمایش 1–12 از 71 نتیجه

سرویس ملحفه :از زیبایی تا حفظ سلامتی!

سرویس ملحفه از بخش‌های ثابت و مکمل هر مجموعه کامل رختخواب است. از مزایای بهداشتی تا نرمی و راحتی ملحفه (bedsheet) که خواب راحت را برای کاربران به ارمغان می‌آورد، همه در مجموعه ملحفه‌ هایی با جنس، رنگ و کیفیت مرغوب به‌چشم می‌خورد.

حساسیت بالا در انتخاب ملحفه تهیه شده با الیاف طبیعی نیز به‌دلیل تماس مستقیم آن با پوست بدن است که می‌تواند بر سلامتی افراد تاثیر زیادی داشته باشد.

در این مطلب ضمن بررسی این موارد، شما را با سرویس ملحفه دستر و کیفیت و سلیقه به‌کار رفته در تهیه آن آشنا می‌کنیم.

اهمیت کیفیت ملحفه در سلامت پوست …!

حدود یک سوم از عمر هر انسان در خواب می‌گذرد. زمانی طولانی و حساس که طی آن بدن درحالت آرامش به‌سر می‌برد و کمترین میزان دفاع از خود را داراست.

در این مدت لازم است از پوست بدن در برابر آسیب‌های مختلف محافظت شود. انتخاب هوشمندانه اجزای بستر از جمله ملحفه نیز، به‌همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

پوست عضوی بسیار لطیف و حساس است و انتخاب متریالی از الیاف طبیعی و نرم و البته آنتی‌آلرژیک از این جهت بسیار مهم است که به پوست آسیب نزده و در آن ایجاد حساسیت نکند.

ملحفه نرم و لطیف، پیش از هر چیز راحتی را در زمان خواب برای کاربران به‌دنبال دارد. کاربرد الیاف طبیعی به‌خوبی از عهده تامین این نیاز برمی‌آید.
آنتی‌باکتریال بودن این الیاف نیز به‌ نوبه خود دارای اهمیت است و مانع از بروز انواع بیماری‌های پوستی و رشد قارچ و باکتری در بستر می‌شود.

تنوع را با ست ملحفه دستر تجربه کنید…

خانم‌ها اغلب بر روی انتخاب اجزای بستر و ست کردن آنها با سایر اجزای اتاق خواب بسیار حساس و خوش‌سلیقه عمل می‌کنند.

انتخاب بخش‌هایی مانند روبالشتی و سرویس ملحفه نیز از این جهت دارای اهمیت است. انتخاب جنس و رنگ این بخش، با توجه به پوششی که به کل بستر می‌دهند بسیار موثر بوده و به بهترین شکل خودنمایی می‌کند.

در برند دستر سرویس ملحفه در انواع تک ‌رنگ، طرح دار و هتلی به علاقمندان ارائه می‌شود تا حق انتخاب بیشتری داشته و بتوانند نمونه‌ای هماهنگ با ساید اجزای دکوراتیو اتاق خواب خود انتخاب کنند.

دستر با بهترین کیفیت پارچه،دوخت درجه یک و بسته بندی مناسب، بهترین کیفیت سرویس ملحفه را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد.

ضمن اینکه اطمینان از کیفیت متریال و دوام بالای این محصولات نیز بخشی از یک خرید موفق است که در این برند تجربه می‌شود.

  • سرویس ملحفه تک رنگ: این مجموعه ۳ تکه شامل یک ملحفه و دو روبالش از جنس اعلاست که با ثبات رنگ و از جنس متریال طبیعی انتخاب شده‌اند. این مجموعه در بخش نیم ست یک نفره دارای دو سایز ۱۲۰ و ۹۰ و در بخش نیم ست دو نفره نیز دارای دو سایز ۱۶۰ و ۱۸۰ است.
  • سرویس ملحفه طرح دار: این مجموعه برای افراد علاقمند به ملحفه‌های طرح دار تهیه و عرضه شده و از کلیه مزایای دیگر نمونه‌ها نیز برخوردار است. این مجموعه نیز در ۳ تکه و با سایز بندی نیم ست یک نفره ۹۰ و ۱۲۰ و نیم ست دو نفره ۱۶۰ و ۱۸۰ به مشتریان عرضه می‌شود.
  • سرویس ملحفه هتلی: طراحی زیبای این مجموعه با قابلیت دوام بالا و شستشوی آسان نیز شامل ۳ تکه بوده در دو نوع نیم ست تک نفره با سایزبندی ۹۰ و ۱۲۰ و در نوع نیم ست دو نفره دارای سایز بندی ۱۶۰ و ۱۸۰ انجام شده است.

و در پایان… با دستر بهترین سرویس ملحفه را داشته باشید!

اگر مایلید سرویس ملحفه را در تنوع رنگ و طرح و مهم‌تر از همه کیفیت بالای جنس و ثبات رنگ تجربه کنید، پیشنهاد ما سر زدن به محصولات برند دستر است. در این صورت علاوه بر زیبایی و لطافت از جنس اعلا و دوخت قوی و منظم نیز بهره‌مند خواهید شد.

دستر هم‌چنین با به‌کارگیری بهترین پارچه و رنگ‌بندی متنوع، رضایت کاربرانی با انواع سلیقه و الزامات را تامین می‌کند.

شما نیز با خرید ملحفه ست و ملحفه نیم ست می‌توانید حس خوب یک خواب راحت را با محصولات برند دستر تجربه کنید!