نمایش 1–12 از 24 نتیجه

راهنمای خرید سرویس لحاف هتلی

در هنگام خرید سرویس لحاف هتلی باید بدانید که به حالت عادی لحاف شامل یک لایه میانی الیافی است و پارچه رویی آن مانند غلاف دور لایه میانی پیچیده شده است. به زبان ساده‌تر لحاف از سه لایه تشکیل می‌ شود. این لایه‌ها به طور طبیعی شامل روکش پارچه‌ای بافته شده و لایه‌ای از الیاف با استفاده از تکنیک‌های دوخت آماده می ‌شود. الگوهای دوخت یک عنصر تزئینی هستند.

انواع الیاف برای لحاف

طبق تحقیقات انجام شده الیافی که در لحاف به کار برده می ‌شوند، باعث متعادل نگه داشتن دمای بدن به هنگام بی‌ حرکتی می‌شوند‌. الیاف دارای دو دسته کلی هستند که در ادامه آن‌ها را معرفی می ‌کنیم.

الیاف طبیعی

این نوع الیاف نیز به دو گروه گیاهی و حیوانی تقسیم می ‌شوند. الیاف گیاهی از فرآوری کتان، پنبه، بامبو و دیگر گیاهان تولید می‌ شود و نوع حیوانی از انواع پر و پشم حیوانات تولید می‌ شوند.

الیاف مصنوعی

اغلب افراد الیاف مصنوعی را با اسم پشم شیشه می‌ شناسند. جالب است بدانید ‌که بیشترین لحاف موجود در بازار از این نوع است. الیاف مصنوعی می ‌تواند دست اول و یا به صورت بازیافتی باشد.

اما کدام نوع الیاف برای هتل‌ها بهتر است؟

برای خرید سرویس لحاف هتلی می ‌توان گفت که پارچه ‌های پنبه ‌ای به دلیل اینکه خاصیت ضد حساسیت دارند و همچنین دوام بالایی دارند، بهتر از انواع دیگر است. زیرا پنبه برای شستن مداوم آن ها بسیار بهتر هستند.

سرویس ملحفه هتلی

دوخت لحاف هتلی

لحاف هتلی را معمولا با دستگاه ‌های تمام اتوماتیک دوخته می شوند و به صورت رولی یا تکی این کار را انجام می ‌دهند. برای خرید سرویس لحاف هتلی می ‌توان از موارد مغذی دوزی و یا نوار دوزی شده استفاده کرد. باید توجه کرد که لحاف دارای قلاب در گوشه ها باشد تا در هنگام کاور کردن با کاور لحاف فیکس باشد.

مقاومت در برابر شست و شوی مداوم

همان طور که حتما می ‌دانید لحاف ‌ها معمولا در هتل ‌ها به طور همیشگی مورد شست و شو قرار می‌گیرند، بنابراین برای خرید سرویس لحاف هتلی این ویژگی‌ باید در نظر گرفته شود که در برابر شستشوی مداوم رنگ و کیفیت خود را از دست ندهند.

لحاف میکروفایبر

یکی از گزینه های خرید سرویس لحاف هتلی، لحاف میکروفایبر است. این لحاف هتلی حاوی الیاف بسیار ظریف و محکمی است  که بدون هیچ فضای خالی دوخته شده‌ و در نتیجه خواب شب بسیار گرم‌تری را ایجاد می‌ کند.

این ساختار، همراه با این واقعیت که وزن بسیار کمتری نسبت به دیگر انواع دارند، لحاف میکروفایبر را به گزینه ‌ای عالی برای استفاده در هتل ها تبدیل می‌ کند. عدم پر شدن طبیعی نیز، این لحاف را برای افرادی که حساسیت دارند مناسب تر می ‌کند.

لحاف میکرو هتلی (پلی استر پنبه)

اگر به دنبال خرید سرویس لحاف هتلی هستید و می خواهید استفاده راحت داشته و در وقت خود صرفه جویی کنید، این لحاف میکرو هتلی ممکن است یکی از بهترین گزینه ها برای هتل ها باشد. پلی استر پنبه به شما این امکان را می دهد تا از دوام پلی استر و نرمی پنبه استفاده کنید، چون ترکیبی از هر دو است.

یکی دیگر از مزایای اصلی پلی استر پنبه این است که نیازی به اتو کردن ندارد و باعث صرفه جویی در وقت می شود. در هنگام خرید عمده، این یک مزیت عمده می تواند برای هتل ها باشد، زیرا اتو کردن ملافه می ‌تواند بسیار وقت‌گیر باشد. پلی استر پنبه  تنفس‌ پذیر و مقاوم در برابر پارگی است و البته هنوز بسیار راحت. البته اگر فقط ترکیبی از پنبه باشد.

خرید لحاف هتلی

خرید لحاف لایت هتلی

هتل ‌ها یکی از مشتریان پر و پا قرص لحاف لایت محسوب می‌ شوند. لحاف لایت هتلی، در یک غلاف پارچه‌ای قرار می‌گیرد و با چهار بند به قلاب کاور لحاف بسته می‌شود و اجازه حرکت لحاف در کاور آن را نمی‌دهد. لحاف لایت به دلیل سبکی و داشتن قابلیت شست‌ و شوی آسان و حجم کم گزینه‌ ای عالی برای استفاده در اتاق ‌های هتل است.

نکاتی هنگام خرید لحاف هتلی

برای خرید سرویس لحاف هتلی باید چند نکته را مورد توجه قرار دهید:

  • در ابتدا حتما توجه داشته باشید که نوع الیاف به کار رفته در لحاف از چه نوعی است.
  • به کیفیت و مقاومت لحاف باید توجه داشته باشید.
  • نوع پارچه استفاده شده در لحاف بسیار حائز اهمیت است.
  • نوع دوختی که برای لحاف استفاده شده است، باید بسیار تمیز باشد.