نمایش 1–12 از 121 نتیجه

سرویس روتختی طرح آرسام

3,127,000 تومان4,144,000 تومان

سرویس روتختی طرح آرشا

3,127,000 تومان4,144,000 تومان

سرویس روتختی طرح آژن

3,127,000 تومان4,144,000 تومان

سرویس روتختی طرح آوا

3,127,000 تومان4,144,000 تومان

سرویس روتختی طرح تامپر

3,127,000 تومان4,144,000 تومان

سرویس روتختی طرح سلطه

3,127,000 تومان4,144,000 تومان

سرویس روتختی طرح سلف

3,127,000 تومان4,144,000 تومان

سرویس روتختی طرح سلیس

3,127,000 تومان4,144,000 تومان

سرویس روتختی طرح شالک

3,127,000 تومان3,793,000 تومان

خرید سرویس لحاف طرح دار در طرح های متنوع

سرویس لحاف نقش بسزایی در زیبایی دکوراسیون اتاق خواب شما دارد. برای داشتن اتاق خواب جذاب که نهایت آرامش و راحتی را به ارمغان بیاورد، باید سرویس لحاف طرح دار را با توجه به دیگر عناصر موجود در اتاق خواب مانند: فرش، پرده، دیوار و… انتخاب کرد تا هماهنگی لازم در محیط برای زیبایی هرچه بیشتر به وجود آید.

سرویس لحاف طرح دار از دیگر محصولات دستر است که با طرح های بینظیر و رنگبندی های متنوع، زیبایی و راحتی را برای شما فراهم میکند.

راهنمای خرید لحاف طرح دار

پیشنهاد خرید سرویس لحاف طرح دار، باید با توجه به دکوراسیون اتاق خواب شما صورت گیرد. بسته به طرح و رنگ دیوارها، نوع کفپوش، فصل و شرایط آب و هوایی، و سبک چیدمان و متد دیزاینِ بقیه ی وسایل و آکساسوار اتاق، انواع متفاوتی از سرویس لحاف طرح دار برای شما مناسب است.

سرویس لحاف طرحدار

نحوه ست کردن طرح سرویس لحاف با اتاق خواب

مهم ترین چیزهایی که باید در هنگام انتخاب طرح سرویس لحاف طرح دار در نظر بگیرید هماهنگی و سنخیت آن با طرح، نقش و رنگ دیوارها، پرده و فرش یا کف پوش اتاق است. این ها اصلی ترین سطوح داخلی اتاق خواب شما هستند که بیش از جزئیات دیگر به چشم می‌آیند. در اولین نگاه هماهنگی طرح سرویس لحاف با طرح و رنگ فرش، پرده و دیوارها به چشم می‌آید.

برای هماهنگی و ست کردن لحاف طرح دار با پرده، دیوار و فرش پیش از انتخاب طرح لحاف، به الگوها و نقوش تکرار شونده دیوار، پرده و فرش اتاق خود با دقت نگاه کنید و این چهار فاکتور را درباره آن ها ارزیابی کنید:

  1. اندازه (سایز) پترن ها
  2. تراکم (تکرار) نقوش
  3. رنگ‌های اصلی و کمکی
  4. فرم هندسی غالب نقوش

برای مثال اگر پترن های کاغذ دیواری یا پرده های شما ریز و شلوغ است، نباید از طرح های ریز و شلوغ در سرویس لحاف خود استفاده کنید. بلکه باید با در نظر گرفتن همخوانی رنگ و سبک پترن های لحاف طرح دار با دیوار، یک طرح درشت و کم تراکم برای سرویس لحاف خود انتخاب کنید.

درباره فرم، نسخه واحدی وجود ندارد. گاهی تکرار فرم های مشابه در طرح لحاف و باقی سطوح چشم نواز است و گاهی نیز بد سلیقگی محسوب میشود.

این بستگی به ابعاد و دکوراسیون سایر وسایل اتاق شما نیز دارد. برای مثال در یک اتاق مستطیلی بزرگ با یک کاغذ دیواری خال خالی بهتر است از یک لحاف طرح دار با حلقه ها یا توپ های درشت استفاده کرد. ولی اگر اتاق به قدری کوچک باشد که تخت دست کم از دو سو با دیوار محصور شده نباید در سرویس لحاف طرح دار از فرم دایره استفاده شده باشد، بلکه بر عکس فرم های عمودی یا افقی ساده مناسب تر است.

لحاف طرح دار

لحاف طرح دار برای دکوراسیون نود درصد ساختمان های مسکونی ایران مناسب است. چرا که در ایران به طور معمول دیوار ها را با گچ و لایه ای رنگ ساده بر روی آن (اغلب سفید، شیری یا خاکستری روشن)، می پوشانند. امروزه استفاده از رنگ های متنوع، برچسب ها، رنگ آمیزی با شابلون، و انواع کاغذ دیواری برای دیزاین دیوارهای داخلی منازل رایج تر از گذشته است اما همچنان دیوار اکثریت خانه ها در ایران ساده و تک رنگ است. این موضوع باعث میشود استفاده از پارچه های ساده و تک رنگ در سرویس روتختی و لحاف هم، باعث یکنواختی و خسته کنندگی چشم انداز اتاق شود.

در صورتی که دیوارهای اتاق خواب شما هم ساده و تک رنگ است گزینه بسیار مناسبی برای استفاده از سرویس لحاف طرح دار هستیدو اما اگر از شابلون، برچسب یا کاغذدیواری های طرح دار برای پوشاندن دیوارهایتان استفاده کرده اید باید در انتخاب لحاف طرح دار بسیار دقیق عمل کنید. چرا که در صورت عدم هم خوانی طرح سرویس لحاف با طرح های دیوارها منظره شلوغ و درهم و برهمی برای اتاقتان درست خواهید کرد.

نکته آخر اینکه در انتخاب استایل و سبک طرح سرویس لحاف با باقی سطوح گسترده اتاق خواب، از یک الگوی واحد استفاده کنید. اتمسفر و مود احساسی ایجاد شده توسط همه این طرح ها باید در سنخیت و هماهنگی با هم باشند. برای مثال اگر پرده و فرش اتاق شما کاملا کلاسیک است، انتخاب یک طرح انتزاعی یا هندسی مدرن برای سرویس روتختی منظره همسان و هماهنگی ایجاد نمیکند.

عوامل موثر در قیمت سرویس لحاف طرح دار:

  1. بی شک برند تولیده کننده لحاف طرح دار، داخلی یا خارجی بودن، میزان اعتبار آن و استانداردهایی که در تولید محصولاتش رعایت میکند در قیمت نهایی سرویس لحاف طرح دار اثر گذار است.
  2. جنس لحاف نیز مهم است. این لزوما به معنی بی کیفیت بودن سرویس های لحاف طرح دار ارزان تر نیست. بررخی از پارچه ها در بهترین کیفیت خود با قیمتی پایین تر از نوع دیگری از پارچه به دست میایند. برای مثال یک لحاف پنبه ای اعلا در هر صورت ارزان تر از یک لحاف ابریشم طبیعی تمام میشود.
  3. طرح و سبک سرویس لحاف طرح دار نیز میتواند در قیمت آن اثر بگذارد. برای مثال طرح های ویژه لحاف عروس، یا روتختی هایی با طرح های سه بعدی لاچری ممکن است گران تر از طرح های ساده و کژوال ارئه شوند.

انواع لحاف طرح دار

لحاف طرح دار را میتوان بر مبنای سبک طرح، جنس، برند تولید کننده، و معیارهای بیشمار دیگری دسته بندی کرد. اما مهم ترین دسته بندی هایی که می توانند با ارائه نکاتی به انتخاب دقیق تر شما از میان طرح های متنوع سرویس لحاف طرح دار دستر کمک کنند این ها هستند:

 لحاف طرح دار کودکان و نوجوانان دستر (دایموند):

سرویس لحاف دایموند به دسته ای از سرویس های لحاف دستر گفته می شود که در یک دسته بندی مجزا از دسته بندی حاضر، انواع طرح های مناسب کودکان و نوجوانان، دخترانه، پسرانه، نوزادی، دوبعدی، وسه بعدی را بر روی سرویس های لحاف جنس اعلا ارائه میدهد. سرویس لحاف طرح دار دایموند شامل 4 تکه است که اسامی و ابعاد آن ها به ترتیب زیر است:

  1. یک عدد ملحفه کش دار (90*200*25)
  2. دو عدد روبالشتی طرحدار(70*50)
  3. یک عدد لحاف تکنفره (240*160) دارای دوخت لوزی شکل

دسته بندی سرویس لحاف طرح دار بر مبنای فصل:

فصل خرید و استفاده از سرویس لحاف طرح دار، تنها در جنس و بافت و ضخافت لحاف تاثیرگذار نیست. بلکه در طراحی نقوش پارچه و انتخاب رنگ بندی آن نیز موثر است. گذشته از این نکته بسیار آشنا که هر فصل رنگ های مخصوص خود را می طلبد برخی المان های گرافیکی هم مشخصه یک فصل به خصوص محسوب می‌شوند.

برای مثال در میان سرویس های فلاویا (لحاف های طرح دار دستر) تعداد زیادی طرح های مناسبتی و فصلی نیز ارائه شده که از آن میان میتوان به طرح های گل، شکوفه و جوانه برای فصل بهار؛ طرح های استوایی، گیاه برگ انجیری و فلامینگو برای لحاف طرح دار تابستانی؛ برگ های پاییزی یا برگ کاج مخصوص پاییز، و نقش دانه های برف، بابانوئل یا درخت کاج برف گرفته ویژه سرویس لحاف زمستانی اشاره کرد.