نمایش 1–12 از 45 نتیجه

منظور از سرویس لحاف بهاره چیست؟

خرید سرویس لحاف بهاره به دلیل نازکی تارو پودهای الیاف تشکیل دهنده آن یکی از گزینه های مناسب برای فصل بهار و تابستان است. روتختی های سبکی که برای فصول بهار و تابستان تهیه شده‌اند را روتختی بهاره می نامند.

رنگ این روتختی ها شاد و گل دار هستند که از ضخامت کمی برخوردارند. این روتختی‌ها به دلیل جنس الیافی که در این نوع روتختی استفاده شده و همچنین سبکی و خنکی که در فصول گرم برای شما به ارمغان می آورد به روتختی بهاره شهرت دارد.

ویژگی‌های سرویس لحاف بهاره

برای اینکه یک خواب راحت را تجربه کنیم و عوامل متعددی را باید در نظر داشته باشیم که به طور مثال آرامش روحی و جسمی، ساعت خواب مناسب، شب مقدار خواب کافی و… در کنار هم دیگر باعث خواهد شد تا همراه با یک سرویس خواب مناسب و نرم راحت آرامش بی نظیری را تجربه کنید. خرید سرویس لحاف بهاره به عنوان یکی از اقلام ضروری در زمان خواب می‌تواند این امکان را برای شما به وجود آورد تا از زمان استراحت خود لذت ببرید.

لحاف بهاره در واقع همان روکشی است که بر روی تشک قرار می گیرد و برای اینکه ملحفه به راحتی روی تشک بنشیند، اغلب دور دوزی شده یا کش دار تهیه می شود که البته نوع کش دار آن مرسوم تر است. بهترین راه سفت کردن لحاف بهاره دور دوزی شده نیز استفاده از سنجاق می باشد.

طرح و رنگ لحاف بهاره

امروزه از جنس های مختلفی برای لحاف بهاره استفاده می شود که برخی از این اجناس خارجی و بعضی دیگر کاملاً ایرانی هستند. بنابر این سعی کنید به سراغ خرید جنس های با کیفیت و مرغوب مثل ابریشم یا ساتن بروید که به دلیل لطافت و نرمی خاصی که دارای هستند، احساس لذت زیادی را در زمان خواب به شما انتقال خواهند داد. همچنین زیبایی که این جنس از پارچه ها برخوردار هستند، می توانند محیط منحصر به فردی را در اتاق خواب شما ایجاد کنند.

بد نیست بدانید که طرح لحاف بهاره که قصد خرید آن را دارید یک امر کاملا سلیقه‌ای است و باید متناسب با نوع چیدمان و دکوراسیون منزل خود نسبت به خرید سرویس لحاف بهاره اقدام کنید. البته با توجه به اینکه انتخاب طرح و نقش لحاف یک انتخاب کامل شخصی یا مشترک بین شما و همسرتان می باشد؛ اما خوب است این نکته را هم در نظر بگیرید که اگر منزلتان دارای اتاق خواب کوچکی است بهتر است از لحاف هایی که دارای طرح های شلوغ هستند خریداری نکنید، اما اگر اتاق خواب منزلتان بزرگ است، می توانید از طرح‌ های شلوغ که زیبایی خاصی به محیط القا می‌کند نیز استفاده کنید.

نکات خرید سرویس لحاف بهاره

در زمان خرید سرویس لحاف بهاره حتماً به کیفیت دوخت و ظرافت محصول توجه کنید و از یاد نبرید که لحاف بی کیفیت باعث ایجاد آلرژی و حساسیت های پوستی خواهد شد. همچنین به این نکات نیز توجه کنید تا خریدی مطمئنی داشته باشید:

  • همیشه به یاد داشته باشید که هیچ جنس ارزانی بدون دلیل نیست؛ بنابراین به قیمت لحاف بهاره دقت کنید.
  • پارچه و الیاف طبیعی که در تهیه لحاف استفاده شده بر قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین اگر لحاف ارزان فروخته می‌شود به خاطر پارچه و الیاف نامرغوبی می باشد که در تهیه آن استفاده شده است.
  • استفاده از پارچه های چینی درجه دو و سه یا الیاف های بازیافتی باعث افت شدید قیمت لحاف می‌شود که ممکن است فقط مهمان چند ماهه خانه شما باشد؛ بنابراین اگر قصد دارید پولتان را دور نریزید حتماً جنس های ارزان را فراموش کنید.
  • اگر با شنیدن اسم لحاف ترک وسوسه شدید، فراموش نکنید که برندهای ترک تنها نام تجاری معتبری را یدک می کشند که باید حتماً از اطلاعات برند تولیدی تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به خرید لحاف بهار کنید در غیر این صورت ممکن است جنس تقلبی بخرید.

جمع‌بندی

گفتیم که لحاف بهاره در واقع همان روکشی است که بر روی تشک قرار می گیرد و برای اینکه ملحفه به راحتی روی تشک بنشیند، اغلب دور دوزی شده یا کش دار تهیه می شود که البته نوع کش دار آن مرسوم تر است.

بنابراین حواس خود را جمع  در زمان خرید، حتما فاکتورهای مختلفی را که بیان شد در نظر بگیرید ولی در آخر این شما هستید که باید طبق سلیقه و دکوراسیون منزل خود، سرویس اتاق خوابتان را تهیه کنید. امیدواریم از نکات خرید لحاف بهاره لذت برده باشید.