نمایش 1–12 از 192 نتیجه

سرویس روتختی طرح لیلیا

3,210,000 تومان4,163,000 تومان

از سرویس لحاف شیک تا کیفیت خواب!

سرویس لحاف از اجزای بزرگ و اصلی دکوراتیو در اتاق خواب به‌شمار می‌آید. 

این محصول هم از جنبه کاربردی و هم به‌لحاظ تکمیل دکوراسیون این فضا دارای اهمیت بوده و تاثیر بالایی در شکل‌ دادن به این محیط ایفا می‌کند.

فرقی ندارد در چه سنی باشید یا سلیقه شما برای انتخاب تجهیزات اتاق خواب و سرویس‌ لحاف و دیگر بخش‌های این نوع کالای زیبا و کاربردی چه باشد.

در هر صورت خرید سرویس لحاف و  دیگر اجزای این مجموعه، بخشی از تکمیل نمای دکوری و نیز کاربردی در منزل شما خواهد بود.

خرید سرویس لحاف و انتخاب نمونه مناسبی از این محصول را باید با در نظر گرفتن الزامات هر اتاق خواب و سلیقه کاربران آن انجام داد که با وجود تنوع محصولات در برندهای معتبر، کار دشواری نیست.

در این مطلب ضمن معرفی انواع سرویس لحاف عرضه شده در برند کالای خواب دستر، شما را با ویژگی‌ها و نکات مهم در خرید سرویس لحاف آشنا می‌کنیم.

ضمن اینکه مروری نیز بر تنوع محصولات در بخش سرویس لحاف  ساده و نیز سرویس لحاف طرحدار خواهیم داشت.

با ما تا انتهای مطلب همراهی کنید.

انتخاب سرویس خواب مناسب، با توجه به سن و جنسیت شما!

اتاق خواب اصلی‌ترین محل برای استراحت و خواب است که برای حفظ سلامتی تک‌ تک ما موردی ضروری است. انتخاب کالای خواب مناسب برای این بخش، که از همه ویژگی‌های لازم نظیر پارچه زیبا و نرم و لطیف نیز برخوردار باشد، به انتخابی هوشمندانه نیاز دارد.

با توجه به سن و جنسیت افراد، تفاوت‌هایی در طرز نگاه و سلیقه انها برای انتخاب این اقلام کالای خواب به‌چشم می‌خورد.

خوشبختانه با وجود تنوع بالای کالاهای موجود در این حوزه کاری، افراد می توانند مطابق با سن و سلیقه خود این محصولات را تهیه نموده و از کاربرد آن در فضای شخصی خود لذت ببرند.

اگر شما هم در فکر خواب راحت و تهیه کالای خواب مناسب برای اتاق خود یا فرزندانتان هستید، آشنایی با محصولات متنوع این فیلد کاری کمک بزرگی برای چنین انتخابی خواهد بود.

به این ترتیب می‌توانید ضمن شکل دادن به فضایی شیک و امروزی، از مزایای این محصولات نیز بهره‌مند شده و کیفیت خواب خود و عزیزانتان را بالا ببرید.

با تغییر شیوه زندگی و جدا شدن فضای خواب افراد مختلف خانواده در منازل جدید، امروزه نیاز به تکمیل فضای مناسب برای هر یک از افراد خانواده به موردی کاملا عادی تبدیل شده است.

تا جایی که انواع تشک، سرویس لحاف بزرگسال، سرویس لحاف دخترانه و سرویس لحاف پسرانه به بخش ثابتی از دکوراتیو کاربردی منازل امروزی بدل شده است.

بر این اساس و با توجه به تولیدات داخلی و محصولات وارداتی، قیمت سرویس لحاف و انواع سرویس لحاف  ساده و  فانتزی نیز با تنوع بالا تعیین می‌شود. فرصتی که امکان خرید سرویس لحاف را برای خانواده‌ها با توان مالی مختلف پدید می‌آورد.

قیمت سرویس لحاف در سایت آمازون اینجا کلیک کنید.

و در پایان…، با دستر اتاق خوابی شیک و راحت را تجربه کنید!

امروزه و با وجود برندهای معتبر ارائه کننده تولیدات کالای خواب، تهیه این محصولات در تنوع بالا و قیمت‌های متنوع بسیار آسان است.

هرچند وجه تمایز بین تولیدات برندهای خاص و معتبر با نمونه‌‌های معمولی را نباید از خاطر دور داشت.

در برند دستر، تنوع بالایی از محصولات سرویس لحاف تک نفره و دو نفره کالکشن، مدل‌های بهاره و لحاف کودک و نوجوان (دایموند) در اختیار مشتریان قرار گرفته تا بتوانند از میان این محصولات زیبا و باکیفیت، نمونه‌های دلخواه خود را انتخاب کنند.

انواع محصولات سرویس لحاف نیز از ساده تا فانتزی و از دخترانه تا پسرانه و بزرگسال، فرصتی عالی برای انتخاب و خرید انواع لحاف است تا فضای دکوراسیون اتاق خواب خود و فرزندانتان را زیبا و امروزی کنید.

با دستر تجربه بهترین‌محصولات از آن شما خواهد بود.