نمایش 1–12 از 24 نتیجه

خرید سرویس کاور لحاف هتلی

یکی از چیزهایی که برای روی تخت مورد استفاده قرار می گیرد، لحاف و رو انداز آن است. زمانی که نام این نوع از رو اندازها به میان می آید، اولین چیزی که در ذهن ها نقش می بندد، چیزی است که در زمستان ها و در قدیم روی کرسی ها استفاده می شد.

کاور لحاف هتلی یا مدل معمولی، علاوه بر حجم، وزن زیادی هم دارد؛ چنانچه در زمان خواب پتو یا لحافی که وزن زیادی داشته باشد را روی خود بیاندازید، خواب راحت تری خواهید داشت. این مسئله از لحاظ علمی ثابت شده است.

ساختار این نوع رو انداز هتلی را می توان این گونه دانست که در وسط، الیافی بسیار نرم و مرغوب قرار داشته که دور آن را پارچه ای لطیف اغلب از جنس ابریشم یا ساتن در بر می گیرد. می توان از این نوع رو اندازها علاوه هتل ها، برای روی تخت خانه ها هم استفاده کرد.

نگاهی کلی به کاور لحاف نوع هتلی

اصلی ترین نکته ای که همیشه در هتل ها چشم ها را به خود جذب می کند، تمیزی، پاکیزگی، مرتبی و همچنین آراستگی است. با توجه به این موارد می توان گفت کاور لحاف هتلی هم باید همین ویژگی ها را داشته باشد تا مناسب چنین مکانی باشد. ممکن است در نگاه اول، رنگ های خنثی، شیری یا سفید، برایتان کسل کننده باشند، اما زمانی که همه چیز را در کنار هم می بینید، در اصل همین رنگ ها هستند که آراستگی لازم را در چنین محیط هایی ایجاد می کنند.

رنگ لحاف ها هم به همین دلیل اغلب به چنین رنگ هایی انتخاب می شوند؛ چرا که یک هتل می تواند با استفاده از این آیتم، تمیزی وسایل خود را نشان دهد. همین موضوع باعث می شود که اتاق های هتل برای بسیاری از افراد چشم نواز و جذاب باشد. کاور لحاف هتلی در طرح ها و رنگ های مختلف دیگر هم تولید می شوند که هر فرد می تواند آن ها را بنا به سلیقه شخصی، برای اتاق خود تهیه کند.

ویژگی های بارز این کاورها

  • شست و شوی آسان

ساختار و نوع دوخت این کاورها تعیین می کند که شست و شویی آسان داشته باشند یا خیر! اغلب سرویس های لحاف به صورتی طراحی شده اند که برای هتل ها و مکان هایی از این دست، مناسب بوده و بتوان آن ها را به راحتی شست. این ویژگی به این دلیل است که هتل دار و افرادی که در آنجا کار می کنند، نمی توانند برای شست و شوی هر کدام از آن ها وقت زیادی بگذارند؛ از این جهت کاور لحاف هتلی را درون لباسشویی های بزرگ قرار می دهند.

  • راحتی و نرمی

با اینکه این رو اندازها تا حدی سنگین هستند، اما بسیار راحت بوده و می توانند خواب خوبی را برایتان به ارمغان بیاورند. این ویژگی را می توان مدیون نرمی و محافظ پارچه کاور لحاف بود.

  • از بین نرفتن کیفیت پس از شست و شو

لازم است که در هتل ها چنین لوازمی زود به زود شسته شوند؛ با توجه به شست و شوی مکرر لحاف ها، چنین مدل هایی کیفیت و مرغوبیت اولیه خود را پس از مدت ها استفاده از دست نداده و زبر و زننده نمی شوند.

الیاف به کار رفته در کاورهای لحاف هتلی

الیافی که در کاور لحاف هتلی مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به رنج قیمتی آن در نظر گرفته می شود. با توجه به این موضوع، الیاف ها در 2 دسته طبیعی و مصنوعی قرار خواهند گرفت. می توان از پشم، ابریشم، پنبه، پر، پلی استر و… به عنوان برخی از این الیاف ها نام برد. البته با الیاف های طبیعی خواب بهتری را تجربه خواهید کرد.

الیاف های طبیعی

این نوع، خود دارای زیر مجموعه های حیوانی و گیاهی است. پنبه، بامبو، ابریشم، کتان و دیگر محصولات گیاهی را می توان در دسته الیاف های طبیعی گیاهی قرار داد. انواع پر و پشم هم جزو الیاف های طبیعی حیوانی هستند.

الیاف های مصنوعی

اغلب افراد الیاف های مصنوعی موجود در کاور لحاف هتلی را با نام پشم شیشه می شناسند. امروزه بیشتر لحاف های موجود در بازار در نوع هتلی یا حتی معمولی، دارای این نوع الیاف هستند.

نکات مهم برای خرید سرویس کاور لحاف

  • بررسی نوع الیاف
  • تست نرمی و نوع پارچه
  • رنگ سفید لحاف
  • چگونگی دوخت
  • کیفیت و مقاومت

نتیجه گیری

کاور لحاف هتلی یکی از انواع کاورهای لحاف است که بنا بر ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد، این اسم را به خود اختصاص داده است. ظاهری شیک و تمیز، رنگ سفید و روشن، نوع دوخت، مرغوبیت پارچه رویه و الیاف داخلی، همه و همه از مواردی هستند که دست به دست هم داده اند تا این نوع را بسازند.