نمایش 1–12 از 22 نتیجه

منظور از روتختی بهاره چیست؟

روتختی بهاره مجموعه ای کامل از کلیه عناصر لازم برای یک تخت خواب است. روتختی از سه طرف آویزان می شود و به نسبت لحاف دارای انواع و رنگ های متنوع تری می باشد که از این رو به عنوان یک اکسسوری یا وسیله تزیینی در اتاق خواب استفاده خواهد شد. روتختی ها به نسبت پتو ابعاد بزرگ تری دارند.

برای خرید روتختی بهاره می توانید از انواع رسمی، دونفره، نازک و ساتن استفاده کنید. به طور کلی انواع بسیار متنوعی از روتختی وجود دارد که باید با توجه به سلیقه و نوع چیدمان اتاق خواب خود از آن ها استفاده کنید.

خرید روتختی بهاره باید با توجه به نوع چیدمان اتاق خواب، اندازه اتاق خواب، رنگ های مورد استفاده در اتاق خواب و همچنین سلیقه شخصی شما انتخاب شود.

روتختی نازک بهاره یکی از محبوب‌ترین نوع روتختی‌ها در فصل بهار و تابستان است. این نوع روتختی با پارچه‌ی نازک و نرم خود، به شکلی مناسب برای استفاده در هوای گرم و مرطوب فصل بهار و تابستان طراحی شده است. روتختی نازک بهاره با طراحی‌های زیبا و رنگ‌های جذاب، به دکوراسیون اتاق خواب شما زیبایی و شادابی می‌بخشد.

همچنین، با وجود پارچه‌ی نازک، این روتختی‌ها به شما امکان می‌دهند تا در طول شب به راحتی تنفس کنید و خواب سالمی داشته باشید.

ویژگی‌های رو تختی بهاره

یکی از مهم ترین عناصر اتاق خواب روتختی بهاره است که دارای انواع طرح و نقش می باشد که می توانید متناسب با لوازم اتاق ها و سرویس خود روتختی موردنظرتان را خریداری کنید، بنابراین مطمئن باشید که گزینه‌های بسیار زیادی پیش روی شما قرار دارد. رو تختی بهاره به عنوان یک لایه تزئینی و کاربردی بر روی تخت خواب قرار می گیرد.

استفاده از انواع روتختی باعث ایجاد یک حس خوب در زمان خواب و همچنین زینت بخشی به دکوراسیون شیک منزل شما خواهد شد. مهم ترین ویژگی روتختی بهاره سبک بودن آن است که باید در زمان خرید روتختی بهاره حتماً به این فاکتور توجه کنید.

روتختی بهاره به نسبت از پتو  بزرگ تر است بنابراین، اگر در منطقه زندگی می کنید که هوا گرم می‌باشد، بهتر است از روتختی های بهاره و نازک جای پتوهای کلفت و سنگین استفاده کنید. همچنین در زمان خرید روتختی بهاره توجه کنید که اگر اتاق خواب شما کوچک است، از رنگ های سفید و فاقد طرح استفاده کنید و اگر اتاق خواب بزرگی دارید می توانید از طرح های شلوغ با طیف رنگی مختلف کمک بگیرید که زیبایی خاصی به اتاق خواب شما ببخشد.

سایز و ابعاد روتختی بهاره

روتختی ها دارای ابعاد مختلفی هستند. بنابراین انتخاب سایز دقیق روتختی یکی از مهم ترین فاکتور هایی می باشد که در زمان خرید روتختی بهاره باید توجه کنید. روتختی بهاره تک نفره با ابعاد مناسب برای اتاق خواب‌های کوچک و متوسط، به شکلی مناسب برای یک نفر طراحی شده است. روتختی بهاره دو نفره با ابعادی بزرگتر، به شکلی مناسب برای اتاق خواب‌های بزرگتر و خانواده‌ها طراحی شده است.

به طور مثال سایز مناسب برای روتختی های بهاره دونفره ۷۰ در ۹۹ است. همچنین کمی هم باید به سلیقه خودتان رجوع کنید. به طور مثال باید در نظر بگیرید که دوست دارید رو تختی تا چه مقدار از اطراف تخت آویزان شود.

همچنین اگر از ابعاد کوتاه روتختی بهاره استفاده می کنید این توانایی را خواهید داشت تا با نصب یک پارچه چین دار در پایین تخت، علاوه بر پوشش کامل تخت به غیر قابل دید بودن آن بخش هم کمک کنید.

هدف از خرید روتختی بهاره

مهم ترین هدفی که در زمان خرید روتختی باید مد نظر قرار دهید این است که از این اکسسوری در اتاق خواب به عنوان وسیله‌ای جهت زیبایی و همچنین گرم شدن در فصول بهار و تابستان استفاده می شود. همچنین روتختی بهاره و انواع مختلف آن باعث ایجاد یک سبک کلاسیک یا مدرن و لوکس در اتاق خواب می شود.

بنابراین اگر شما هم به شیک بودن اتاق خواب خود اهمیت می دهید، بهتر است از روتختی بهاره استفاده کنید تا فضای اتاق خواب تان جذاب به نظر رسد.

حفظ و نگهداری از روتختی

نگهداری و مراقبت از روتختی ها متناسب با جنسی که دارند متفاوت است. کلیه روتختی ها قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارا هستند اما پیشنهاد می شود پیش از شست و شو روتختی، برای جلوگیری از آسیب های احتمالی حتماً دستورالعمل ارائه شده در زمان خرید روتختی بهاره را مطالعه کنید و جلوی پوسیدگی و از بین رفتن الیاف های به کار رفته در آن را بگیرید.

جمع‌بندی

یکی از مهم ترین عناصر اتاق خواب روتختی است که دارای انواع طرح و نقش می باشد که می توانید متناسب با لوازم اتاق ها و سرویس خود روتختی موردنظرتان را خریداری کنید. بنابراین به جنس، نوع الیاف و برندی که خریداری می کنید حتما توجه داشته باشید. امیدواریم از نکاتی که در این مقاله گفته شد، لذت برده باشید.